úterý 9. července 2013

Interiérový styling

Na blogu u Iri, kam chodím pravidelně, byla vyhlášená kreativní giveaway "Zahrajte si na interiérové stylistky". Což o to, soutěžím ráda. Ale... Nemám dost kvalitní foťák... Neumím dobře fotit... Nejsem designér... Neholduju kouskům slavných tvůrců... Ale (podruhé) - PROČ TO NEZKUSIT? 

Pojďte dál do mé nejoblíbenější místnosti našeho domu.

Na jaře jsme dokončili rekonstrukci podkroví, a naše ložnice je přesně taková, jakou jsem si vysnila, jakou jsem chtěla, a ve které se cítím dobře. A o to především u zařizování obydlí jde - ať vystihne člověka, podpoří jeho já, hladí ho po duši.
V polici z Ikea najdete mé oblíbené kousky. Plédy, kterých u nás nebude nikdy dost. Kloboukovou krabici, která ukrývá tajemství (neřeknuuuu). Skleněný svícen, který má místo svíčky sušené voňavé listy. Nad ním lucerna, nejnovější přírůstek. Kamínky z Turecka. Voňavá svíčka. Lampa. 


A obrázek... Na něm jsme my tři ("hlavonožci"). :-)
(na fotce níže bílé plátno vlevo)

Ve druhém rožku pak proutěná váza a jeden z mnoha svetrových Jonášů, které jsem ušila. 

A jeden "bonus" na závěr - design podle našeho mláděte: 
"No nemám já ty nejkrásnější dveře, Luci?" 
(bohudík jsou to jen nálepky, ne zvýrazňovač...) 


Děkuji všem za nakouknutí, a krásné letní odpoledne přeji!!! 
L. 

7 komentářů:

 1. Luci krásné to máš....
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. To je tak útulný a milý a bonus na konci to všechno úžasně dokresluje.) A mám velkou slabost pro krabici na klobouky. Jen zatím žádnou nemám.) A cože v ní je???.)

  OdpovědětVymazat
 3. Holky, děkuju za návštěvu!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to fandím, veľmi sa mi páči že tie plédy máš tak po ruke, musím aj ja niečo vymyslieť, no a ta kresbička to tak všetko krásne doladila niečím extra.

  OdpovědětVymazat
 5. Díky moc všem! Thanks!!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu!